Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Skorupki

Numer oferty: SB-1384

Cena: 650 000,00 PLN

Cena za m2: 2 600,00 PLN

Powierznia (m²)250,00
powierzchniadzialki (m²)723,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudo wykończenia
Materiał budowycegła
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek3
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemurowane
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaNIE
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
GarażTAK
Rolety antywłamanioweTAK
Drzwi / okna antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacji
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest przy ul. Skorupki w Ostrowie Wielkopolskim. Nieruchomość o powierzchni działki 723 m2 zabudowana jest wolnostojącym, jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 250 m2. Dom ten wybudowany został z cegły (jest mur trójwarstwowy ocieplony wełną mineralną i pokryty tynkiem). Dach jest kopertowy, na konstrukcji drewnianej i pokryty jest dachówką ceramiczną. Kominy wybudowane są z cegły klinkierowej.
Materiały użyte zarówno do budowy domu jak i wykończenia wnętrza są wysokiej jakości. Centralne ogrzewanie zasila kocioł gazowy dwu funkcyjny a przewody kominowe umożliwiają instalację kominka. Dom zostanie oddany w standardzie deweloperskim co umożliwi aranżację wnętrza według własnego, indywidualnego pomysłu. Zamontowane zostały wysokiej jakości okna PCV w kolorze grafitowym z roletami zewnętrznymi aluminiowymi. Teren wokół jest zagospodarowany, wjazd i chodnik utwardzone są kostką. Posesja ogrodzona jest płotem murowanym.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.