Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

Oferty deweloperskie
Nowoczesne szeregowce klasy premium, super lokalizacja!
Przedstawiamy Państwu nową inwestycję deweloperską polegającą na budowie kameralnego osiedla domów w zabudowie szeregowej, która atrakcyjnie zlokalizowana jest na nowym osiedlu domów jednorodzinnych, w rejonie ulicy Jasnej, przy ulicy Uroczej. Inwestycja ta obejmuje budowę domów szeregowych o zróżnicowanej powierzchni i zróżnicowanej powierzchni działek. Osiedle to ma bardzo dobre usytuowanie względem stron świata co da nam słońce przez cały dzień. Jest to lokalizacja jedyna w swoim rodzaju.
Domy są budynkami 2 kondygnacyjnymi, przykrytymi stropodachami płaskimi. Projekt dostosowany został do wymogów określonych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę jednorodzinną mieszkaniową.
Projektowane osiedle składa się z siedmiu budynków mieszkalnych, jednorodzinnych. Zaprojektowano dwa różne rodzaje układów funkcjonalnych budynków, które różnią się powierzchniami oraz ilością pomieszczeń. Układ ten jest funkcjonalny, nowoczesny, czytelny i prosty. Wejście od frontu budynku prowadzi nas przez wiatrołap do centralnego korytarza, z którego mamy dostęp do obszernego salonu z miejscem na kominek i wyjściem na taras, aneks kuchenny z jadalnią oraz toaletę. Na piętrze dostępnym poprzez schody znajdują się 3 sypialnie (w tym jeden z garderobą), oraz dwie łazienki. Uzupełnieniem układu każdego z domów stanowi dostępny z wiatrołapu jednostanowiskowy garaż oraz pomieszczenie techniczne.
Budynki budowane są w technologii tradycyjnej z zachowaniem staranności o każdy szczegół. Mur zewnętrzny wybudowany jest z Porothermu, posiada on ocieplenie zewnętrzne styropianem grafitowym o grubości 15 centymetrów i tynk silikatowy. Wysokiej klasy okna PCV są 6 komorowe, 3 szybowe, dwukolorowe (od strony zewnętrznej ich kolor to antracyt a od strony wewnętrznej są białe). Każde z nich posiada roletę zewnętrzną aluminiową podnoszoną elektrycznie. Rozprowadzona będzie instalacja elektryczna, wodna, kanalizacyjna, gazowa, centralnego ogrzewania, przygotowane zostanie doprowadzenie powietrza z zewnątrz pod kominek. Wykonane zostaną tynki wewnętrzne i wylewki na podłogach. Ściany będą gipsowane. Każdy z budynków ogrzewany będzie z kotła gazowego dwu - funkcyjnego, będzie to ogrzewanie podłogowe. Budynki zostaną oddane do użytku w standardzie deweloperskim, co umożliwi aranżację wnętrz według własnego, indywidualnego pomysłu. Poddasza nie posiadają skosów, co umożliwia dowolną aranżację. Teren wokół budynków zostanie ogrodzony i zagospodarowany, urządzony zostanie ogród z tyłu budynku. Podjazd do garażu zamykanego bramą segmentową, ocieploną, chodnik i taras zostaną utwardzone kostką.
Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi, w niedalekim sąsiedztwie mamy do dyspozycji tereny zielone, las, kompleks sportowo - rekreacyjny Orlik, skatepark oraz lodowisko miejskie a nieopodal znajdują się markety spożywcze, stacja benzynowa, kościół, ośrodek zdrowia, szkoła, przedszkole i żłobek miejski. nieruchomość ta jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Ofertę kierujemy szczególnie do osób ceniących sobie komfort zamieszkiwania, spokój i wypoczynek.
Budynki zostaną oddane do użytku w pierwszym kwartale 2019 roku.
Cena segmentów skrajnych: 444.000,00 zł brutto
Cena segmentów środkowych: 414.000,00 zł brutto

Zapraszamy do prezentacji oraz rezerwacji.
Energooszczędne Domy drewniane ECOHAUS
Nasza firma oferuje budowę domów i budynków użyteczności publicznej w technologii szkieletu drewnianego.
Dokładamy wszelkich starań aby nasze domy spełniały najwyższe standardy w zakresie energooszczędności. Oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne , współpracujemy z doświadczonymi projektantami i wykonawcami instalacji a nasze ekipy produkcyjno - montażowe to ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Nowe mieszkania na sprzedaż ul. Aleja Solidarności w Ostrowie Wielkopolskim
Przedstawiamy Państwu nową inwestycję prowadzoną przez firmę MTM CONSULTING z siedzibą w Kaliszu polegającą na budowie budynku wielorodzinnego.
Osiedle Brzozowy Zakątek IV ul. Zębcowska 41 w Ostrowie Wielkopolskim