Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

O nas

Ostrowska Giełda Nieruchomości powstała w Ostrowie Wielkopolskim w 1996 roku. W obecnej siedzibie przy ul. Wrocławskiej 12 działa od roku 2000. Firma OGN jest wiodącą firmą na ostrowskim rynku nieruchomości i od 20 lat i zajmuje się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów.
Działania naszej firmy obejmują transakcje kupna- sprzedaży oraz najmu i wynajmu różnych kategorii nieruchomości mieszkaniowych, lokalowych i gruntowych ( domy, mieszkania,działki, nieruchomości przemysłowe i komercyjne). Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania oraz przekazania przedmiotowej nieruchomości.

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę klientów. Spełniamy wszystkie warunki określone w Ustawie o gospodarce nieruchomościami , bierzemy udział w szkoleniach i stale podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Wielkopolski Południowej. Łączymy w naszej firmie tradycję z nowoczesnością - działania naszych pośredników mające na celu satysfakcję naszych klientów są wspierane przez najnowsze technologie. Nasza strona internetowa współpracuje i publikuje oferty w dwóch największych portalach internetowych : domy.pl oraz oferty.net

Do naszych największych sukcesów zaliczyć możemy udaną współpracę z wieloma firmami deweloperskimi takimi jak :
- MTM Consulting z siedzibą w Kaliszu - wykonawcą dwóch osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych w Ostrowie Wlkp. przy ul. Bojanowskiego oraz ul. Kościuszki,
- Litex z siedzibą w Ostrowie Wlkp. deweloperem tworzącym osiedle w Ostrowie Wlkp. przy ul. Zębcowskiej,
- Domek z siedzibą w Radłowie zajmującą się budową i sprzedażą energooszczędnych domów oraz działek i gruntów.
- GS z siedzibą w Odolanowie inwestorem i wykonawcą osiedli Brzozowy Zakątek w Ostrowie Wlkp. przy ul. Długiej,  ul. Topolowej, ul. Odolanowskiej, oraz budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Odolanowie, której jesteśmy wyłącznym biurem sprzedaży.

Atutem naszej firmy jest bogata, na bieżąco aktualizowana baza nieruchomości położonych zarówno w samym Ostrowie Wielkopolskim , jej okolicach, jak i na terenie całej wielkopolski. 
Kompleksowa i fachowa obsługa prawna realizowanych transakcji, pomoc przy wyborze najlepszego kredytu hipotecznego oraz profesjonalizm jest znakiem firmowym Ostrowskiej Giełdy Nieruchomości.
O naszej Skuteczności świadczy wielu zadowolonych klientów, polecających znajomym nasze usługi.

Licencja Zawodowa nr 2386