Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Dąbrowskiego

Numer oferty: M-234

Cena: 155 000,00 PLN

Cena za m2: 1 937,50 PLN

Powierznia (m²)80,00
Forma własnościudział
Stan lokaludo remontu
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Piętro1
Liczba pięter3
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojowena ulicy
Informacje dodatkowe:
BalkonNIE
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
Oddzielna kuchniaTAK
StrychTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
OgrzewaniePiece kaflowe
Liczba linii telefonicznych1

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, na pierwszym piętrze kamienicy, przy ul. Dąbrowskiego. Przedmiotem sprzedaży jest udział wynoszący 25% w kamienicy, której powierzchnia łączna wynosi 530 m2. Budynek ten wybudowany został z cegły, jest otynkowany i jest w dobrym stanie technicznym, posadowiony jest na działce o powierzchni 320 m2. Do udziału tego przynależy lokal mieszkalny o powierzchni 80 m2 wraz z częściami wspólnymi znajdującymi się na strychu oraz pomieszczenia znajdującego się w piwnicy. W lokalu do dyspozycji mamy 3 pokoje, widną kuchnię ze spiżarnią, łazienkę z toaletą oraz korytarz. W lokalu wymienione zostały okna na PCV, zamontowano nowe parapety. Lokal ogrzewany jest z pieców kaflowych a wodę ciepłą podgrzewa terma gazowa. W budynku znajduje się przyłącze ciepłociągu miejskiego.
W tylnej części budynku znajduje się mały ogródek, na którym wygospodarowane zostało miejsce na wypoczynek i rekreację. Część lokali mieszkalnych znajdujących się w kamienicy jest przedmiotem najmu, i powyższy udział przynosi dochód. Atrakcyjna lokalizacja, w sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa, liczne szkoły, przedszkole oraz przystanek komunikacji miejskiej. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.