Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Krotoszyńska

Numer oferty: SB-1334

Cena: 1 390 000,00 PLN

Cena za m2: 9 266,67 PLN

Powierznia (m²)150,00
powierzchniadzialki (m²)3 650,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnegrunty/handlowo-usługowe
Liczba pięter2
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażNIE
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażNIE
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, która położona jest bezpośrednio przy ulicy Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Miejsce to charakteryzuje się bardzo dużym natężeniem ruchu kołowego, a ulica ta jest drogą wojewódzką łączącą Ostrów Wielkopolski z Krotoszynem.
Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3650 m2, która od frontu posiada szerokość 45 metrów, a jej głębokość to 88 metrów. Posiada ona drugi dojazd w jej tylnej części. Dla tej nieruchomości wydane zostały warunki zabudowy i zagospodarowania terenu na pawilon handlowo usługowy, którego powierzchnia może wynieść do 55 % zabudowy powierzchni działki.
Obecnie nieruchomość zabudowana jest wolnostojącym, piętrowym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia wynosi 150 m2. Jest częściowo podpiwniczony, składa się on na parterze z salonu, 1 pokoju, kuchni i łazienki, a na piętrze znajdują się 3 sypialnie, łazienka i korytarz. Centralne ogrzewanie zasila piec na miał i węgiel.
Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy z garażem, obecnie prowadzona jest również działalność gospodarcza - ogrodnictwo.
Nieruchomość idealnie nadaje się na siedzibę firmy, bądź inwestycję w postaci wybudowania obiektu handlowego. Polecamy i zapraszamy do prezentacji.
Cena do negocjacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.