Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Gorzyce Małe • ul.-

Numer oferty: SB-1315

Cena: 255 000,00 PLN

Cena za m2: 3 355,26 PLN

Powierznia (m²)76,00
powierzchniadzialki (m²)700,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Liczba pięter1
Rok budowy1957
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
Łazienka z WCTAK
GarażTAK
OgródekTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjiszambo
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który atrakcyjnie położony jest w cichej spokojnej okolicy, w miejscowości Gorzyce Małe. Miejscowość ta położona jest pomiędzy Ostrowem Wielkopolskim a Odolanowem. Nieruchomość o powierzchni działki 700 m2 zabudowana jest jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej, którego powierzchnia użytkowa wynosi 76 m2. Budynek wybudowany został z cegły w 1957 roku, a w roku 2015 przeszedł remont i gruntowna modernizację.
Na parterze mamy 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze i kotłownię. Istnieje możliwość adaptacji poddasza.
W domu okna wymienione zostały na PCV, które posiadają rolety zewnętrzne aluminiowe, na podłogach wykonane są nowe wylewki, które wykończone są w panelach i kaflach ceramicznych. Wymieniono również stolarkę drzwiową wewnętrzną. Centralne ogrzewanie zasilane jest z pieca zasypowego na miał, i dodatkowo w jednym z pokoi mamy do dyspozycji kominek. Dom jest suchy, czysty i zadbany.
Działka jest ogrodzona od frontu płotem kutym, a wjazd na posesję zamykany jest bramą przesuwną, wjazd i chodnik utwardzony został kostką. Na działce znajduje się dwu - stanowiskowy garaż wybudowany z płyt betonowych, którego powierzchnia wynosi 60 m2. W tylnej części działki wygospodarowane zostało na rekreację, znajduje się tam ozdobne oczko wodne. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.