Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • dzielnica: centrum

Numer oferty: M-945

Cena: 255 000,00 PLN

Cena za m2: 1 712,33 PLN

Opłaty dodatkowe180,00
Powierznia (m²)148,92
Forma własnościwłasność
Stan lokaludobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi4
Piętro2
Liczba pięter3
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojowena ulicy
Wyposażenie:
InternetTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania, które położone jest na drugim piętrze kamienicy, w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Wrocławskiej. Jest to odrębna własność lokalu z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 148 m2. Opłaty na rzecz wspólnoty mieszkaniowej wynoszą ok. 180,00 zł/mies. i zawierają opłaty eksploatacyjne.
Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni ze skrytką, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Do lokalu przynależą dwa pomieszczenia w piwnicy budynku.
Część okien wymieniona została na drewniane, a pozostałe okna są skrzynkowe, na podłogach znajdują się sosnowe deski, mozaika oraz kafle ceramiczne. Ściany są gipsowane. łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych i wyposażona jest w wannę. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila kocioł gazowy dwu - funkcyjny, instalacja jest miedziana a kaloryfery aluminiowe. Dodatkowo w jednym z pokoi mamy do dyspozycji kominek. Ze względu na lokalizację lokal ten oprócz funkcji mieszkalnej mógłby być użytkowany na działalność biurową, siedzibę firmy, szkołę językową itp. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.