Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Daniszyn • ul.Daniszyn

Numer oferty: M-302

Cena: 148 000,00 PLN

Cena za m2: 3 045,27 PLN

Opłaty dodatkowe450,00
Powierznia (m²)48,60
Forma własnościwłasność
Stan lokalubardzo dobry
Materiał budowypustak
Liczba pokoi2
Piętro1
Liczba pięter1
Zwalniane odczerwiec 2020
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
garażTAK
BalkonNIE
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
GarażTAK
OgródekTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
OgrzewanieKotłownia
Liczba linii telefonicznych1

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, w miejscowości Daniszyn w powiecie ostrowskim, nad ośrodkiem zdrowia. Miejscowość ta położona jest w odległości około 10 kilometrów od Ostrowa Wielkopolskiego i 15 kilometrów od Krotoszyna.
Jest to odrębna własność lokalu z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 48,60 m2. Mieszkanie usytuowane jest od strony południowej i północnej, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy budynku oraz garaż, mamy również możliwość korzystania z ogólnodostępnego ogródka. Opłaty na rzecz wspólnoty mieszkaniowej wynoszą 450,00 zł/mies., zawierają one zaliczkę na centralne ogrzewanie, które zasilane jest z lokalnej kotłowni, zaliczkę na wodę zimną, opłaty administracyjne, fundusz remontowy oraz wywóz nieczystości na 4 osoby.
W mieszkaniu wymienione zostały okna na PCV, które posiadają roletki wewnętrzne dzień - noc, a na podłogach znajdują się panele oraz kafle ceramiczne. Ściany są gipsowane. Wymieniono również kaloryfery. Kuchnia jest widna i umeblowana. Łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej kabinę prysznicową, a wodę podgrzewa bojler elektryczny. Cena mieszkania zawiera umeblowanie kuchni.
Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi, w sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa oraz przedszkole, ośrodek zdrowia z punktem aptecznym, placówki handlowe oraz przystanek komunikacji miejskiej. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.