Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Kraszewskiego

Numer oferty: M-272

Cena: 145 000,00 PLN

Cena za m2: 4 050,28 PLN

Opłaty dodatkowe270,00
Powierznia (m²)35,80
Forma własnościspółdzielcze-własnościowe
Stan lokalubardzo dobry
Materiał budowywielka płyta
Liczba pokoi1
Liczba pięter4
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na parterze w bloku, przy ulicy Kraszewskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Jest to spółdzielcze - własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego a jego powierzchnia użytkowa wynosi 35,80 m2. Mieszkanie jest środkowe, usytuowane od strony wschodniej i zachodniej, a budynek wybudowany jest z wielkiej płyty i został ocieplony. Opłaty na rzecz Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wynoszą 270,00 zł/miesięcznie i zawiera opłaty administracyjne, fundusz remontowy oraz opłatę za centralne ogrzewanie do tego dochodzą opłaty za wywóz śmieci , zaliczkę na wodę ciepłą i zimną oraz energię elektryczną oraz gaz.
Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, korytarza, łazienki i balkonu oraz przynależnego pomieszczenia w piwnicy budynku.
Lokal jest po generalnym remoncie. Wymienione zostały instalacje elektryczne, gazowe i wodno - kanalizacyjne, a ściany są gipsowane. Zamontowano okna PCV, które posiadają roletki wewnętrzne. Na podłogach wykonano nowe wylewki i założono nowe panele. Kuchnia jest widna i umeblowana. Łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych i posiada kabinę prysznicową z hydromasażem. Wodę ciepłą i centralne ogrzewanie zasila ciepłociąg miejski. Wymieniono również skrzydła drzwiowe wewnętrzne wraz z ościeżnicami. Cena obejmuje umeblowanie i wyposażenie kuchni. mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jest do objęcia od zaraz.
Doskonała spokojna lokalizacja, w niedalekim sąsiedztwie której znajdują się liczne placówki handlowe, przystanek komunikacji miejskiej, szkoła podstawowa i przedszkole. Ofertę kierujemy szczególnie do osób ceniących sobie dostęp do powyższej infrastruktury. Polecamy i zapraszamy do prezentacji i zakupu!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.