Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • wynajem • rynek wtórny

ul.Batorego

Numer oferty: WL-823

Cena: 8 000,00 PLN

Cena za m2: 19,37 PLN

Powierznia (m²)413,00
powierzchniadzialki (m²)1 235,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi
Liczba pięter1
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba miejsc parkingowych15
Liczba łazienek1
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
WindaNIE
KlimatyzacjaTAK
klimatyzacjaTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
WitrynaTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Oferujemy Państwu do wynajęcia obiekt handlowo - usługowy z częścią magazynową położony przy ul. Batorego w Ostrowie Wielkopolskim. Nieruchomość o powierzchni działki 1235 m2 zabudowana jest parterowym budynkiem usługowym o powierzchni Łącznej 413 m2. Jest to budynek murowany, a jego dach jest płaski. W skład tej nieruchomości wchodzą dwie powierzchnie: handlowa i magazynowa. Powierzchnia handlowa wynosi 191 m2, a powierzchnia magazynowa to 222 m2 (z możliwością regulacji i powiększenia powierzchni handlowej). Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Witryny i drzwi wejściowe wykonane są z profili stalowych, a na podłogach znajdują się kafle ceramiczne. Sufity w części handlowej są podwieszane i zamontowane jest oświetlenie. Magazyn zamykany jest bramą segmentową umożliwiająca wjazd i załadunek towaru samochodem dostawczym. lokal posiada klimatyzację. Centralne ogrzewanie zasilane jest z ciepłociągu miejskiego, instalacja ta posiada bezprzewodowy regulator ciepła. Część socjalna wyposażona jest w aneks kuchenny, szafki pracownicze, a łazienka posiada toaletę i prysznic. Teren przed lokalem jest utwardzony i znajduje się tutaj obszerny parking dla klientów. Nieruchomość idealna na prowadzenie działalności handlowo - usługowej, siedzibę firmy, biura itp.
Czynsz: 8.000,00 zł netto mies. (+23% VAT)

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.