Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • wynajem • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski

Numer oferty: W-1287

Cena: 1 500,00 PLN

Cena za m2: 30,00 PLN

Powierznia (m²)50,00
Stan lokalubardzo dobry
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
Łazienka z WCTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
LodówkaTAK
PralkaTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwa lokale mieszkalne położone w nowym budynku mieszkalnym w rejonie ulicy Różanej w Ostrowie Wielkopolskim. Każde z mieszkań posiada własną klatkę schodową oraz niezależne wejścia.

Pierwsze mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone jest na parterze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz garderoby. Kuchnia jest umeblowana oraz wyposażona w piekarnik, płytę indukcyjną, lodówkę oraz zlewozmywak. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, Geberit oraz pralka. Pokoje są puste. Centralne ogrzewanie oraz ciepłą wodę zasila nowy kocioł gazowy dwu-funkcyjny.

Drugie mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz jednej sypialni. Kuchnia jest umeblowana oraz wyposażona w piekarnik, płytę indukcyjną, lodówkę oraz zlewozmywak. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, Geberit oraz pralka. W pokoju dziennym znajduje się kanapa a w sypialni łóżko. Centralne ogrzewanie oraz ciepłą wodę zasila nowy kocioł gazowy dwu-funkcyjny.

Możliwość parkowania samochodu na posesji budynku.
Czynsz mieszkań: 1500 zł/ mies. + opłaty. Kaucja zwrotna 4.500,00 zł.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.