Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Wtórek • ul.Wtórek

Numer oferty: SB-1395

Cena: 305 000,00 PLN

Cena za m2: 2 242,65 PLN

Powierznia (m²)136,00
powierzchniadzialki (m²)300,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkubardzo dobry
Materiał budowypustak
Liczba pokoi5
Liczba pięter1
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba miejsc parkingowych2
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniebetonowe
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
OgródekTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmożliwość podłączenia
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjiszambo
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która położona jest w miejscowości Wtórek koło Ostrowa Wielkopolskiego. Nieruchomość o powierzchni działki 300 m2 zabudowana jest wolnostojącym, jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia wynosi 136 m2. Dom wybudowany został w latach 60 tych, a w latach 90 tych został rozbudowany o kolejną część. Materiał budowy to pustak żużlowy (jest to mur trójwarstwowy ocieplony wewnętrznie wełną szklaną, a jego ocieplenie zewnętrzne stanowi styropian o grubości 10 centymetrów. Budynek jest otynkowany. Dach pokryty jest blachodachówką, wykonane są nowe opierzenia i kominy.
Na parterze znajduje się salon, kuchnia ze skrytką, łazienka z prysznicem, 2 pokoje, korytarz i weranda. piętro obejmuje 2 kolejne pokoje oraz łazienkę z wanną.
Zamontowano okna Z profili PCV, które posiadają roletki wewnętrzne, a na podłogach znajdują się panele i parkiet. Wymieniona została stolarka drzwiowa wewnętrzna i drzwi wejściowe do mieszkania. Kuchnia jest umeblowana meblami na wymiar, które są w cenie. Łazienki wykończone są w płytkach ceramicznych. Centralne ogrzewanie zasila piec na miał i węgiel, instalacja jest stalowa a kaloryfery aluminiowe. Dom jest suchy, czysty i zadbany.
Działka jest ogrodzona płotem betonowym i zagospodarowana, wjazd i chodnik utwardzony jest kostką. Na działce znajduje się budynek gospodarczo - garażowy z dwoma stanowiskami postojowymi oraz studnia. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.