Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Paderewskiego

Numer oferty: M-250

Cena: 149 000,00 PLN

Cena za m2: 3 123,69 PLN

Opłaty dodatkowe200,00
Powierznia (m²)47,70
Forma własnościwłasność
Stan lokaludo remontu
Materiał budowycegła
Liczba pokoi2
Piętro2
Liczba pięter3
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonNIE
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania, które położone jest na drugim piętrze w bloku, przy ulicy Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim. jest to odrębna własność lokalu z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 47,70 m2. Mieszkanie jest środkowe, usytuowane jest od strony południowej i północnej, a budynek wybudowany jest z cegły i ocieplony. Opłaty na rzecz wspólnoty mieszkaniowej wynoszą 94,00 zł/mies., zawierają opłaty administracyjne i wywóz nieczystości, a fundusz remontowy wynosi 120,00 zł/mies.
Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza z dwiema szafami w zabudowie. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy. Okna wymienione zostały na PCV, na podłogach znajdują się deski,wykładziny oraz kafle ceramiczne. Centralne ogrzewanie i wodę zasila ciepłociąg miejski na podstawie indywidualnego rozliczenia. Lokal dostępny jest od zaraz.
Doskonała lokalizacja, w sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowe, zieleniak miejski, przystanek komunikacji miejskiej, kościół, ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa i przedszkole. Ofertę kierujemy szczególnie do osób ceniących sobie dostęp do powyższej infrastruktury oraz rodzin z dziećmi. Polecamy i zapraszamy do prezentacji i zakupu!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.