Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Grabowska

Numer oferty: SB-1393

Cena: 235 000,00 PLN

Cena za m2: 2 937,50 PLN

Powierznia (m²)80,00
powierzchniadzialki (m²)847,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
OgródekTAK
StrychTAK
Wyposażenie:
Piecyk gazowyTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest przy ulicy Grabowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. nieruchomość o powierzchni działki 847 m2 zabudowana jest jednorodzinnym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 80 m2. Jest to dom parterowy, częściowo podpiwniczony, z poddaszem użytkowym, wybudowany został w latach 30-stych ubiegłego stulecia, z cegły i jest otynkowany. Jego dach jest dwuspadowy, na konstrukcji drewnianej i pokryty został onduliną. Komin wybudowany został z cegły klinkierowej a rynny są PCV. Na parterze znajdują się 2 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka z toaletą, korytarz, wiatrołap oraz małe pomieszczenie gospodarcze. Poddasze obejmuje 2 ogrzewane pokoje, balkon oraz 2 pomieszczenia strychowe - istnieje możliwośc zagospodarowania ich na pomieszczenia mieszkalne.
W budynku na parterze zamontowano okna PCV, a na piętrze okna drewniane klejone i skrzynkowe, na podłogach znajdują się deski oraz płyta wiórowa. Centralne ogrzewanie zasila 4 letni piec na miał i węgiel a wodę ciepłą podgrzewa w okresie zimowym bojler z pieca miałowego a latem terma gazowa. Budynek jest w stanie ogólnym dobrym.
Działka jest zagospodarowana i ogrodzona od frontu płotem kutym, a w pozostałej części siatką - istnieje możliwość dodatkowego dojazdu na posesję z ulicy z tyłu działki. Na działce znajduje się studnia oraz murowany budynek gospodarczy, którego powierzchnia wynosi 30 m2. Składa się on z trzech pomieszczeń. Nieruchomość przyłączona jest do sieci gazowej, wodno - kanalizacyjnej i elektrycznej. Nieruchomość ze względu na lokalizację nadaje się zarówno na cele mieszkalne jak i działalność, siedzibę firmy itp. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, targowisko miejskie oraz przystanek komunikacji miejskiej. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.