Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Paderewskiego

Numer oferty: M-246

Cena: 215 000,00 PLN

Cena za m2: 3 544,35 PLN

Opłaty dodatkowe450,00
Powierznia (m²)60,66
Forma własnościwłasność
Stan lokalubardzo dobry
Materiał budowywielka płyta
Liczba pokoi3
Piętro1
Liczba pięter4
Wysokość pomieszczeń (cm)2,50
Zwalniane od6 miesięcy od daty zakupu
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCNIE
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które atrakcyjnie położone jest na pierwszym w bloku, w rejonie ulicy Paderwskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Okolica ta charakteryzuje się dostępem do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej, oraz sąsiedztwem szkół, przedszkola, żłobka miejskiego, ośrodka zdrowia, przystanków komunikacji miejskiej i licznych terenów zielonych i rekreacyjnych.
Jest to odrębna własność lokalu z udziałem w gruncie i księga wieczystą, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 60,66 m2. Mieszkanie jest rozkładowe, słoneczne, usytuowane od strony zachodniej i wschodniej, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju oraz dużego balkonu. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy, a przy wejściu do budynku znajduje się pomieszczenie na rowery i wózki. Budynkiem administruje spółdzielnia mieszkaniowa i opłaty na jej rzecz wynoszą 450,00 zł/mies. i zawierają opłaty administracyjne, zaliczkę na wodę zimną, ciepłą i centralne ogrzewanie.
W lokalu okna wymienione zostały na PCV, które posiadają roletki wewnętrzne, na podłogach znajdują się panele i kafle ceramiczne. Kuchnia jest widna, umeblowana meblami na wymiar i wyposażona jest w kuchnię gazową, piekarnik elektryczny oraz okap. Łazienka jest wykończona w płytkach ceramicznych i posiada wannę. Woda ciepła i centralne ogrzewanie zasilane są z ciepłociągu miejskiego.
Cena mieszkania zawiera umeblowanie kuchni, szafę garderobianą w zabudowie oraz pawlacz.
Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga żadnych nakładów finansowych a funkcjonalny nowoczesny układ pomieszczeń pozwoli za komfort zamieszkiwania i wypoczynek dla całej rodziny. Polecamy i zapraszamy do prezentacji i zakupu.
Termin zamieszkania w lokalu to 6 miesięcy od daty zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.