Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

• • rynek

Numer oferty:

Cena: 0,00 PLN

Cena za m2: 0,00 PLN

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które atrakcyjnie położone jest na pierwszym piętrze w bloku, w rejonie ulicy Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Okolica ta charakteryzuje się dostępem do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej, oraz sąsiedztwem szkół, przedszkola, żłobka miejskiego, ośrodka zdrowia, przystanków komunikacji miejskiej i licznych terenów zielonych i rekreacyjnych.
Jest to odrębna własność lokalu z udziałem w gruncie i księga wieczystą, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 60,66 m2. Mieszkanie jest rozkładowe, słoneczne, usytuowane od strony zachodniej i wschodniej, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju oraz dużego balkonu. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy, a przy wejściu do budynku znajduje się pomieszczenie na rowery i wózki. Budynkiem administruje spółdzielnia mieszkaniowa i opłaty na jej rzecz wynoszą 450,00 zł/mies. i zawierają opłaty administracyjne, zaliczkę na wodę zimną, ciepłą i centralne ogrzewanie.
Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Okna wymienione zostały na PCV, które posiadają roletki wewnętrzne, a ściany zostały wygipsowane. Na podłogach w pokojach znajdują się panele oraz kafle ceramiczne. Kuchnia jest widna, umeblowana meblami na wymiar i wyposażona jest w kuchnię gazową, piekarnik elektryczny oraz okap. Łazienka jest wykończona w płytkach ceramicznych. Woda ciepła i centralne ogrzewanie zasilane są z ciepłociągu miejskiego.
Cena mieszkania zawiera umeblowanie kuchni, szafę garderobianą w zabudowie oraz pawlacz.
Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych a funkcjonalny nowoczesny układ pomieszczeń pozwoli za komfort zamieszkiwania i wypoczynek dla całej rodziny. Polecamy i zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.