Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek pierwotny

ul.Podlaska

Numer oferty: SB-1385

Cena: 750 000,00 PLN

Cena za m2: 3 000,00 PLN

Powierznia (m²)250,00
powierzchniadzialki (m²)900,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkusurowy zamknięty
Materiał budowypustak
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Rok budowy2018
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek4
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemurowane
Informacje dodatkowe:
PiwnicaNIE
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
DomofonTAK
Urządzony ogródTAK
Rolety antywłamanioweTAK
Drzwi / okna antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniebrak
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę nowego domu, który położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, w rejonie ulicy Grunwaldzkiej. Jest to budynek o charakterze rezydencjonalnym, którego powierzchnia wynosi 250 m2. Układ pomieszczeń zaprojektowany został w sposób nowoczesny, czytelny i prosty aby dać komfort zamieszkiwania i wypoczynek dla całej rodziny. Wewnątrz do dyspozycji mamy obszerny salon połączony z otwartą kuchnią, 3 sypialnie gdzie każda z nich ma swoja garderobę i 4 łazienki. Mur zewnętrzny wybudowany został z pustaka silikatowego, jest ocieplony wełną mineralną a wykończenia elewacji stanowi cegła silikatowa.
Budynek przyłączony jest do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, gazowej. Przygotowana została również instalacja do montażu klimatyzacji oraz światłowód do sieci telewizji kablowej i internetu. Zamontowane zostały wysokiej jakości okna trójszybowe, przyciemniane z roletami zewnętrznymi i moskitierami. Posesja ogrodzona jest płotem z cegły. Nieopodal znajduje się kompleks rekreacyjny Piaski Szczygliczka, stadnina koni, tereny zielone oraz liczne ścieżki rowerowe. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.