Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Marii Konopnickiej

Numer oferty: M-240

Cena: 159 000,00 PLN

Cena za m2: 3 368,64 PLN

Opłaty dodatkowe400,00
Powierznia (m²)47,20
Forma własnościwłasność
Stan lokaludo odświeżenia
Materiał budowybloczki
Liczba pokoi3
Piętro3
Liczba pięter4
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które atrakcyjnie położone jest w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, na trzecim piętrze w bloku, przy ulicy Marii Konopnickiej. Jest to odrębna własność lokalu z udziałem w gruncie i księgą wieczystą (w trakcie przekształcenia prawa własności). mieszkanie jest rozkładowe, usytuowane od strony zachodniej i wschodniej, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy budynku. Okna zostały wymienione na PCV, które posiadają roletki wewnętrzne, na podłogach znajduje się mozaika i wykładziny PCV. Kuchnia jest widna i umeblowana. łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych i posiada wannę. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila ciepłociąg miejski. opłaty na rzecz spółdzielni mieszkaniowej wynoszą 400,00 zł mies i zawierają zaliczkę na ogrzewanie. Atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu znajdują się liczne sklepy, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia i przystanek komunikacji miejskiej. Polecamy,mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.