Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Bledzianów • ul.Bledzianów

Numer oferty: SB-1381

Cena: 180 000,00 PLN

Cena za m2: 1 625,87 PLN

Powierznia (m²)110,71
powierzchniadzialki (m²)3 140,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkubliźniak
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Liczba pięter1
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniesiatka
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaNIE
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazbrak
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjiszambo
Liczba linii telefonicznych1
Media:
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która położona jest w pięknej i malowniczej okolicy, w miejscowości Bledzianów w powiecie ostrzeszowskim. Nieruchomość o powierzchni działki 3140 m2 zabudowana jest budynkiem w zabudowie zwartej, którego powierzchnia użytkowa wynosi 110,70 m2. Dom ten wybudowany jest z cegły, jego pokrycie dachu w części mieszkalnej to dachówka cementowa a w pozostałą część stanowi blacho dachówka. W wewnątrz do dyspozycji mamy 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz strych. Wymienione zostały okna na PCV, które posiadają roletki wewnętrzne, na podłogach znajdują się panele oraz kafle ceramiczne. Kuchnia jest widna. łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych i wyposażona jest w kabinę prysznicową z hydromasażem. Wymieniona została również stolarka drzwiowa wewnętrzna. Centralne ogrzewanie zasila piec na miał i węgiel. Działka jest zagospodarowana i ogrodzona płotem z siatki. Z boku budynku dobudowany jest garaż z częścią gospodarczą. W sąsiedztwie znajdują się tereny zielone, liczne lasy oraz duży staw. Ofertę kierujemy głownie do osób ceniących sobie ciszę i spokój z dala od miejskiego zgiełku i gwaru. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.