Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek pierwotny

Skalmierzyce • ul.Dąbkowa

Numer oferty: M-236

Cena: 166 520,00 PLN

Cena za m2: 4 000,00 PLN

Powierznia (m²)41,63
Forma własnościwłasność
Stan lokalubez białego montażu i podłóg
Materiał budowybloczki
Liczba pokoi1
Piętro1
Liczba pięter3
Rok budowy2019
Liczba wind1
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchnianeks
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaTAK
PiwnicaNIE
Łazienka z WCTAK
Osiedle zamknięteTAK
DomofonTAK
OgródekTAK
Monitoring / ochronaTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazNIE
OgrzewanieTAK

Nowa Inwestycja w Skalmierzycach.
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejną inwestycję firmy GS Sp. z o. o. - firmy o mocnej i ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku deweloperskim.
Inwestycja ta zlokalizowana jest w Skalmierzycach, przy ulicy Dąbkowej, jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z Ostrowem Wielkopolskim, jak i Kaliszem, a w niedalekim sąsiedztwie znajdują się jedne z największych lokalnych firm, zatrudniających blisko 4000 pracowników. Osiedle to jest położone w cichej i spokojnej okolicy, a w jego sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne.
Pierwszy etap tej inwestycji obejmuje wybudowanie budynku wielorodzinnego składającego czterokondygnacyjnego, składającego się z 39 lokali mieszkalnych. Mieszkanie te będą miały zróżnicowane powierzchnie od 32 m2 do 61 m2 a ich układ wnętrz zaprojektowano w sposób czytelny, nowoczesny i prosty aby dać poczucie komfortu i wypoczynku dla każdego. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewni Państwu cichobieżna winda. Każdy z nich będzie posiadał księgę wieczystą i udział w gruncie, a adminstratorem osiedla zostanie wspólnota mieszkaniowa co w znacznym stopniu zredukuje koszty związane z zamieszkiwaniem
Lokale oddane będą do użytku w standardzie deweloperskim co umożliwi nabywcy zaprojektowanie wnętrza według własnego, indywidualnego pomysłu. Materiały użyte zarówno do budowy jak i wykończenia są wysokiej jakości. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasilać będzie kotłownia gazowa obsługująca cały budynek.
Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany a osiedle zostanie ogrodzone. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość zakupu własnego miejsca postojowego na parkingu znajdującym się bezpośrednio przed budynkiem.
Ceny:
PARTER bez ogródków 3800 zł/m2
PARTER z ogródkami 4300,00 zł/m2
Pozostałe mieszkania 4000,00 zł/m2
Powyższe ceny są cenami brutto.
Dostępne będą również mieszkania z ogródkami!
Już teraz zarezerwuj dla siebie własne „M”

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.