Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Paderewskiego

Numer oferty: M-235

Cena: 165 000,00 PLN

Cena za m2: 3 300,00 PLN

Opłaty dodatkowe250,00
Powierznia (m²)50,00
Forma własnościwłasność
Stan lokaludo remontu
Materiał budowycegła
Liczba pokoi2
Liczba pięter3
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na parterze w bloku, przy ulicy Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Jest to odrębna własność lokalu mieszkalnego z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 49,90 m2. Mieszkanie jest słoneczne, usytuowane od strony zachodniej i wschodniej, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy. Opłaty na rzecz wspólnoty mieszkaniowe wynoszą 250,00 zł/mies. i zawierają zaliczkę na centralne ogrzewanie. W lokalu wymieniono okna na PCV, a na podłogach znajduje się parkiet i wykładziny. kuchnia jest widna i umeblowana. łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych i posiada wannę. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila ciepłociąg miejski. Cena obejmuje również umeblowanie lokalu.
Okolica ta charakteryzuje się pełną infrastrukturą handlowo - usługową, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się ośrodek zdrowia, kościół, przystanek komunikacji miejskiej oraz szkoła podstawowa i przedszkole. Mieszkanie idealne dla osób starszych jak i rodzin z dziećmi. Polecamy!
Lokal dostępny jest do zamieszkania od zaraz.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.