Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Klasztorna • dzielnica: Osiedle Jana Pawła II

Numer oferty: M-228

Cena: 135 000,00 PLN

Cena za m2: 3 461,54 PLN

Opłaty dodatkowe340,00
Powierznia (m²)39,00
Forma własnościspółdzielcze-własnościowe
Stan lokaludobry
Materiał budowybloczki
Liczba pokoi2
Piętro2
Liczba pięter4
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba miejsc parkingowych1
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
GarażTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaNIE
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
ZmywarkaNIE
KuchenkaNIE
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przestawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na drugim piętrze w bloku, na Osiedlu Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Klasztornej. Jest to spółdzielcze - własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 38,86 m2. Opłaty na rzecz spółdzielni mieszkaniowej wynoszą 340 zł/mies. i zawierają opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy i zaliczkę na centralne ogrzewanie. Mieszkanie jest rozkładowe i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z toaletą, przedpokoju oraz balkonu. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy.
W mieszkaniu wymieniono okna na PCV, które posiadają roletki wewnętrzne, na podłogach znajdują się panele oraz kafle ceramiczne. Kuchnia jest widna. Łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych, posiada wannę. Wodę ciepłą i centralne ogrzewanie zasila ciepłociąg miejski.
Istnieje możliwość zakupu murowanego garażu o powierzchni ok. 18 m2, który położony jest w sąsiedztwie. jego cena to 25 tys. zł.
Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.