Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek pierwotny

Ostrów Wielkopolski • ul.Polna • dzielnica: Parcele Zacharzewskie

Numer oferty: SB-1372

Cena: 345 000,00 PLN

Cena za m2: 2 734,19 PLN

Powierznia (m²)126,18
powierzchniadzialki (m²)170,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuszergowiec
Stan budynkudo wykończenia
Materiał budowycegła
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Rok budowy2018
Zwalniane odI kwartał 2018
Liczba miejsc parkingowych1
Liczba łazienek2
Powierzchnia łazienki (m²)6,87
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaNIE
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
OgródekTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM.
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejną, nową inwestycję deweloperską w naszym mieście, która polega na budowie domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja ta składa się z 4 jednakowych segmentów mieszkalnych, które posiadają po 2 kondygnacje każdy. Doskonała lokalizacja, nieruchomość ta jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta, położona jest przy spokojnej, oświetlonej i utwardzonej kostką ulicy, pośród budynków jednorodzinnych.
Budynki budowane są w technologii tradycyjnej ze szczególnym uwzględnieniem na każdy szczegół. Materiałem budowy jest wysokiej jakości cegła szlifowana marki EDER, mur zewnętrzny zostanie docieplony zewnętrznie styropianem o grubości 15 centymetrów i otynkowany tynkiem silikatowym. Strop dzielący kondygnacje jest betonowy Terriva, dach wykonany jest również w takiej samej technologii (Terriva) i jest też ocieplony oraz pokryty papą termozgrzewalną.
Układ pomieszczeń zaprojektowany został w sposób prosty a jednocześnie nowoczesny i funkcjonalny aby dać poczucie przestrzeni oraz komfort zamieszkiwania dla każdego. Na parterze w części dziennej znajduje się obszerny salon połączony z aneksem kuchennym, o powierzchni 27,54 m2 który posiada miejsce na kominek i wyjście na taras, łazienkę, korytarz, wiatrołap, skrytkę, a w części gospodarczej do dyspozycji mamy pomieszczenie techniczne (kotłownię) oraz garaż. Piętro budynku składa się z trzech sypialni, łazienki, przedpokoju oraz garderoby, którą można zaadoptować na koleją sypialnię.
Każdy z budynków oddany zostanie do użytku w standardzie deweloperskim co umożliwi wykończenie wnętrza według własnego, indywidualnego pomysłu lub z pomocą dekoratora wnętrz. Rozprowadzone zostaną instalacje elektryczne, wodno - kanalizacyjne, gazowe oraz instalacja centralnego ogrzewania. Ściany będą pokryte tynkiem cementowo wapiennym i przygotowane do malowania. Zamontowane zostaną wysokiej jakości okna PCV 8 - komorowe, dwu kolorowe firmy Fenetra, które wyposażone zostaną w rolety zewnętrzne aluminiowe, drzwi wejściowe do budynku będą ocieplone i antywłamaniowe. Brama garażowa zamykana będzie bramą segmentową firmy Wiśniowski. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila będzie kocioł gazowy dwu - funkcyjny.
Teren wokół każdego z budynków zostanie zagospodarowany, podjazd do garażu i chodnik utwardzony będzie kostką.
Zestawienie powierzchni:
Parter:
- pokój dzienny z aneksem kuchennym 27,54 m2
- łazienka 2,92 m2
- schowek 1,08 m2
- korytarz 5,79 m2
- wiatrołap 5,02 m2
- kotłownia 1,72 m2
- garaż 18,22 m2

Piętro:
- sypialnia 11,54 m2
- sypialnia 14,47 m2
- sypialnia 15,77 m2
- łazienka 6,87 m2
- korytarz 8,49 m2
- garderoba/pokój 6,75 m2

Budynki te przyłączone zostaną do sieci wodnej, kanalizacyjnej, energetycznej oraz gazowej.
Segmenty skrajne oferowane są wraz z działką której powierzchnia wynosi 220 m2 w cenie 365.00,00 zł brutto, a do segmentów środkowych przynależy działka o powierzchni 170 m2. Cena segmentów środkowych to 345.000,00 zł brutto. Kupujący przy zakupie nieruchomości zwolniony jest z podatku od czynności cywilno - prawnych, który wynosi 2%. Polecamy i zapraszamy Państwa do umówienia dogodnego terminu prezentacji oferty.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.