Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Plac 23 Stycznia

Numer oferty: M-224

Cena: 125 000,00 PLN

Cena za m2: 1 749,48 PLN

Opłaty dodatkowe460,00
Powierznia (m²)71,45
Forma własnościwłasność
Stan lokaludo remontu
Materiał budowycegła
Liczba pokoi4
Piętro2
Liczba pięter2
Rok budowy1898
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonNIE
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na drugim piętrze w kamienicy, w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, przy Placu 23 Stycznia. Jest to odrębna własność lokalu z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 71,45 m2. Budynkiem przynależy do wspólnoty mieszkaniowej a opłaty na jej rzecz wynoszą ok. 460,00 zł/miesięcznie i kwota ta zawiera opłaty administracyjne w wysokości 100 zł oraz fundusz remontowy w wysokości 360 zł.
Mieszkanie usytuowane jest od strony zachodniej i wschodniej, składa się z trzech pokoi, kuchni i łazienki oraz jednego pokoju z toaletą, który posiada własne wejście z klatki schodowej znajdującej się w oficynie. Pokój ten ogrzewa piec kaflowy.
W lokalu okna wymienione zostały na PCV, zamontowano nowe parapety a na podłogach znajduje się płyta wiórowa. Kuchnia jest widna i umeblowana, łazienka posiada okno i wykończona jest w płytkach ceramicznych. Centralne ogrzewanie i woda ciepła zasilane są z nowego kotła gazowego dwu - funkcyjnego firmy Brotje, wymienione zostały kaloryfery na stalowe.
Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy oraz komórka lokatorska znajdująca się w oficynie.
Atrakcyjna lokalizacja, w sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, mały park z fontanną oraz przystanek komunikacji miejskiej. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.