Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Odolanów • ul.Zborowiecka

Numer oferty: SB-1336

Cena: 265 000,00 PLN

Cena za m2: 1 204,55 PLN

Powierznia (m²)220,00
powierzchniadzialki (m²)820,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi7
Liczba pięter1
Rok budowy1970
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba miejsc parkingowych1
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmożliwość podłączenia
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest w Odolanowie przy ul. Zborowieckiej. Nieruchomość o powierzchni działki 820 m2 zabudowana jest wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia wynosi 220 m2. Ze względu na układ pomieszczeń, dom mógłby być zamieszkały przez dwie rodziny. Budynek został wybudowany w połowie lat 70 - tych, z cegły. Dach jest płaski i posiada nowe pokrycie - papę termozgrzewalną.
W przyziemiu mamy do dyspozycji 3 obszerne pokoje, kuchnia, łazienka, holl oraz skrytka a w części gospodarczej znajduje się kotłownia. Ta część budynku jest po generalnym remoncie. Okna wymienione zostały na PCV, na podłogach znajdują się panele oraz kafle ceramiczne. Kuchnia jest widna, umeblowana meblami na wymiar, które są w cenie. Łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych i wyposażona w kabinę prysznicową z hydromasażem. Centralne ogrzewanie zasila piec na miał i węgiel a kaloryfery są aluminiowe.
Piętro budynku jest w stanie surowym otwartym, posiada rozprowadzone instalacje elektryczne i wodno - kanalizacyjne. Dwa okna wymieniono na PCV a pozostałe okna są drewniane skrzynkowe. W tej części budynku znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka garderoba i holl.
Działka jest ogrodzona płotem betonowym i zagospodarowana. Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy składający się z kuchni letniej, garażu oraz pomieszczenia na piętrze. nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Polecamy i zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.