Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Chłopickiego

Numer oferty: SB-1333

Cena: 315 000,00 PLN

Cena za m2: 1 968,75 PLN

Powierznia (m²)160,00
powierzchniadzialki (m²)836,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi5
Liczba pięter2
Rok budowy1950
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
OgródekTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmożliwość podłączenia
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest przy ul. Chłopickiego w Ostrowie Wielkopolskim. Nieruchomość o powierzchni działki 836 m2 zabudowana jest wolnostojącym, piętrowym budynkiem wolnostojącym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 160 m2. Budynek wybudowany został z cegły w latach 50 - tych i jest otynkowany.
Na parterze znajdują się 2 pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem oraz weranda. Piętro obejmuje 3 pokoje, łazienkę z wanną i balkon. W skład pomieszczeń znajdujących się w piwnicy wchodzą: kotłownia, skład opału i pralnia z suszarnią.
W budynku zamontowano okna PCV, na podłogach znajdują się panele oraz kafle ceramiczne. Kuchnia jest widna i umeblowana meblami na wymiar. Centralne ogrzewanie zasilane jest z pieca na miał i węgiel, instalacja jest miedziana a kaloryfery stalowe.
Działka jest ogrodzona płotem metalowym i zagospodarowana. Urządzono na niej miejsce na rekreację. Na działce znajduje się drewniany budynek gospodarczy oraz garaż. Nieruchomość położona jest przy ulicy asfaltowej, na osiedlu domków jednorodzinnych. Polecamy i zapraszamy do prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.