Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Nowe Skalmierzyce • ul.Mickiewicza

Numer oferty: M-197

Cena: 158 000,00 PLN

Cena za m2: 3 434,78 PLN

Opłaty dodatkowe170,00
Powierznia (m²)46,00
Forma własnościwłasność
Stan lokalubardzo dobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi2
Piętro1
Liczba pięter2
Rok budowy1940
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Powierzchnia ogródka (m²)300,00
Typ kuchniosobna
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
BalkonNIE
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
GarażTAK
OgródekTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które atrakcyjnie położone jest na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, w Nowych Skalmierzycach. Jest to odrębna własność lokalu z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, a jego powierzchni użytkowa wynosi 46 m2. Opłaty na rzecz wspólnoty mieszkaniowej wynoszą jedynie 170 zł/mies. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy, blaszany garaż oraz ogródek.
Mieszkanie jest usytuowane od strony południowej i północnej, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. około 10 lat temu przeprowadzony został remont generalny. Wymieniona została instalacja elektryczna i gazowa, drzwi wejściowe i stolarkę drzwiową wewnętrzną. Ściany są gipsowane. Zamontowano okna PCV oraz nowe parapety, na podłogach znajdują się panele oraz kafle ceramiczne. Kuchnia jest widna, umeblowana meblami w zabudowie. Łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych, posiada kabinę prysznicową z hydromasażem. Cena mieszkania obejmuje zarówno umeblowanie i wyposażenie kuchni jak i 3 szafy garderobiane w zabudowie znajdujące się w korytarzu i pokojach. Centralne ogrzewanie zasila piec na miał i węgiel, instalacja jest miedziana a kaloryfery aluminiowe. Istnieje możliwość zainstalowania kotła gazowego dwu - funkcyjnego. Mieszkanie jest czyste i zadbane.
Ogródek znajduje się na gruncie wspólnoty mieszkaniowej, a jego powierzchnia wynosi 300 m2. Teren ten jest zagospodarowany, obsadzony krzewami ozdobnymi. Znajduje się na nim drewniana altanka grillowa. Miejsce to stanowi idealne miejsce na wypoczynek i rekreację.
Ofertę kierujemy szczególnie do osób, które cenią sobie komfort zamieszkiwania. Polecamy i zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.