Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Strzelecka

Numer oferty: SB-1326

Cena: 372 000,00 PLN

Cena za m2: 2 861,54 PLN

Powierznia (m²)130,00
powierzchniadzialki (m²)1 140,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Rok budowy1960
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
StrychTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę nieruchomości, która położona jest w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Strzeleckiej i składa się z dwóch budynków mieszkalnych. Ze względu na lokalizację nieruchomość ta nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej.
Pierwszy z budynków posiada powierzchnię 130 m2, wybudowany został w latach 60-tych z cegły, jest podpiwniczony i posiada możliwość adaptacji poddasza. Dach jest kopertowy i pokryty został onduliną, a strop betonowy. Na parterze mamy do dyspozycji 4 pokoje, widną kuchnię, łazienkę z toaletą i korytarz. Okna wymieniono na PCV w okleinie drewnopodobnej a trzy z nich posiadają rolety zewnętrzne aluminiowe, na podłogach znajdują się panele. Ściany są gipsowane. Wymieniona została również stolarka drzwiowa wewnętrzna wraz z ościeżnicami oraz drzwi wejściowe. Centralne ogrzewanie zasila pieca na miał i węgiel a wodę ciepłą podgrzewa terma gazowa.
W piwnicy znajdują się pomieszczenia gospodarcze, skład opału i kotłownia.
Drugi z budynków posiada powierzchnię ok. 70 m2, wybudowany został z pustaka i cegły, jest otynkowany i w chwili obecnej jest w stanie surowym zamkniętym. Składa się on z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz garażu i pomieszczenia gospodarczego, w którym znajduje się kotłownia. Budynek posiada centralne ogrzewanie, które zasila piec zasypowy na eko - groszek.
Działka jest ogrodzona płotem metalowym na podmurówce i zagospodarowana. Wjazd i chodnik jest utwardzony. Urządzony jest ogród, a działka posiada liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych. Polecamy i zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.