Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Wrocławska 71

Numer oferty: SB-1288a

Cena: 350 000,00 PLN

Cena za m2: 2 991,45 PLN

Powierznia (m²)117,00
powierzchniadzialki (m²)140,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnebiura
Liczba pięter1
Zwalniane odod zaraz
Liczba miejsc parkingowych1
Liczba łazienek1
Powierzchnia ogródka (m²)140,00
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
WindaNIE
DomofonTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
GarażTAK
Rolety antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która położona jest przy ulicy Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Ze względu na lokalizację (droga krajowa nr 11) i sąsiedztwo dużego marketu spożywczego, nieruchomość ta jest idealna na prowadzenie działalności gospodarczej, przychodni lekarskiej, prowadzenie biura lub siedzibę firmy.
Przedmiotem sprzedaży jest parter budynku, którego powierzchnia wynosi 117 m2. Budynek wybudowany został z cegły w latach 30 -tych XX wieku, jest podpiwniczony i posiada 2 niezależne wejścia.
Lokal składa się z części mieszkalnej i komercyjnej. Mieszkanie posiada powierzchnię około 80 m2, składa się z trzech pokoi, dużej i widnej kuchni, widnej łazienki i korytarza. Część komercyjna o powierzchni około 38 m2 posiada własne, niezależne wejście od frontu i składa się z trzech pomieszczeń. Wszystkie z tych pomieszczeń posiadają wejście z korytarza co umożliwia adaptację całości zarówno na działalność jak i duże mieszkanie. W skład pomieszczeń znajdujących się w piwnicy wchodzą 2 pomieszczenia, z czego 1 z nich zaadoptowano na pomieszczenie gospodarcze.
Okna wymienione zostały na PCV, wymieniono również parapety zewnętrzne i wewnętrzne, na podłogach znajduje się mozaika dębowa i kafle ceramiczne. Ściany są gipsowane. Kuchnia jest widna, umeblowana i wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia, które są w cenie. Łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych, znajduje się w niej wanna. Centralne ogrzewanie i woda ciepła zasilane są z kotła gazowego dwu - funkcyjnego firmy Viessmann.
Do lokalu przynależy wydzielona działka o powierzchni około 140 m2, która jest pięknie zagospodarowana, urządzono na niej miejsce na rekreację, a na działce stanowiącej część wspólną mamy do dyspozycji garaż i pomieszczenie gospodarcze. Wjazd i chodnik utwardzony jest kostką, a cała nieruchomość jest ogrodzona. Polecamy i zapraszamy do prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.